Ευχές από την Κινηματογραφική Λέσχη Άνδρου
Ευχόμαστε ο πλούτος της Άνδρου, που χρειάστηκε πάνω από 20 αιώνες και 20 χρόνια να φτιαχτεί, να μη χαθεί, σε 2 μονάχα χρόνια, από την αδιαφορία μας Κινηματογραφική Λέσχη Άνδρου ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ: Από τον Άγιο Ονούφριο στο Μακροτάνταλο όπου έπεσαν τρεις βάσεις για ανεμογεννήτριες, απέναντι το χριστουγεννιάτικο βουνό της Εύβοιας, Όχη
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί