«Ανδριακή Ενότητα» του Γιάννη Μαλταμπέ,οι υποψήφιοι σύμβουλοι

Η ΑΝΔΡΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΤΑΜΠΕΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Άνδρου
ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γεωργίου
ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αποστόλου
ΒΕΝΕΤΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικήτα
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παντελεήμωνα
ΚΑΠΕΤΑΝ – ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΚΟΥΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
ΞΕΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Βασιλείου
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα
ΠΕΡΤΕΣΗ ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ (ΑΝΤΩΝΙΑ) του Νικολάου
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του Ευαγγέλου
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λεωνίδα
ΤΖΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του Φιλίππου
ΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γιαννούλη
ΦΥΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ακύλλα
ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου

Εκλογική Περιφέρεια Κορθίου
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΖΟΥΛΕΤΑ του Νικολάου συζ Αντωνίου Κοντού
ΚΑΠΑΤΑΓΗΣ ΚΑΠΑΤΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
ΚΟΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου
ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Ιωάννη
ΛΑΟΥΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου
ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του Αντωνίου
ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ

Εκλογική Περιφέρεια Υδρούσας
BRITTON ALEXANDRA JUNE (Sandy) του Bevil Geoffre
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ του Ευαγγέλου
ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΒΛΑΣΤΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
ΖΑΝΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη
ΘΩΜΑΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του Μιχαήλ
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φιλίππου
ΚΑΤΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
ΜΑΚΡΗ ΑΘΗΝΑ του Γρηγορίου συζ Δημοσθένη Κοζανίτη
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
ΠΟΛΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χαρίλαου
ΡΕΡΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη
ΤΟΥΝΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Δημητρίου
ΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του Νικολάου

Δημοτική Κοινότητα Ανδρου
ΚΟΝΤΟΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου
ΜΑΛΤΑΜΠΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αχιλλέα
ΜΑΝΔΑΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΣΤΡΑΤΗ ΑΥΡΗΛΙΑ του Λεωνίδα
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ (ΦΙΛΙΤΣΑ) του Ευαγγέλου
ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Ματθαίου

Δημοτική Κοινότητα Μπατσίου
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ – ΚΟΠΕΛΑΚΗ ΖΩΙΤΣΑ του Αντωνίου
ΓΚΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
ΜΑΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
ΜΑΡΙΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΨΩΜΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΕΜΗΣ) του Κωνσταντίνου
ΡΩΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Γεράσιμου

Τοπική Κοινότητα Αμμολόχου
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Αντωνίου
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Ανω Γαυρίου
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΗ) του Νικολάου το γένος Λάβδα

Τοπική Κοινότητα Αποικίων
ΜΑΝΔΑΡΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ του Αθανασίου

Τοπική Κοινότητα Απροβάτου
ΒΛΑΣΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου

Τοπική Κοινότητα Αρνά
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Βιταλίου
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΟΣ) του Σταύρου
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

Τοπική Κοινότητα Βουρκωτής
ΓΚΙΩΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Αυγερινού
ΖΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα Γαυρίου
ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του Αλεξάνδρου συζ. Γεωργίου Ζαννάκη
ΜΑΜΑΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σπυρίδωνα
ΜΑΣΤΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γιαννούλη
ΝΤΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου

Τοπική Κοινότητα Καππαριάς
ΖΑΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου συζ Αντωνίου Γισδάκη
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Κατακοίλου
ΠΕΤΡΗΣ ή ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Μιχαήλ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Κορθίου
ΖΟΥΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου
ΜΠΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κυριάκου
ΝΙΤΣΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
ΟΡΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Δημητρίου συζ Δημητρίου Μπατσέλα

Τοπική Κοινότητα Κοχύλου
ΔΑΠΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη
ΤΣΙΡΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αντωνίου

Τοπική Κοινότητα Λαμύρων
ΑΣΤΡΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Γεωργίου
ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Περικλή
ΠΕΡΤΕΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Λεωνίδα
ΠΕΡΤΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Μακροταντάλου
ΜΠΟΘΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αλεξάνδρου
ΜΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ζάννε

Τοπική Κοινότητα Μεσαριάς Ανδρου
ΖΑΝΝΗ ΖΑΝΝΑ του Νικολάου συζ Λεωνίδα Γιαννίση
ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σταύρου
ΠΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΣΤΡΑΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Ανδρέα

Τοπική Κοινότητα Ορμου Κορθίου
ΒΟΥΡΑΖΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ελευθερίου
ΖΑΓΟΡΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου
ΛΕΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Σταματίου συζ Ιωάννη Γλυνού

Τοπική Κοινότητα Παλαιοκάστρου
ΣΤΡΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ανδρέα
ΧΑΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του Αθανασίου

Τοπική Κοινότητα Παλαιοπόλεως
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Νικολάου
ΜΠΛΗΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Πιτροφού
ΚΑΣΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Σταματίου
ΛΑΒΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΠΕΡΤΕΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Βαλεντίνου
ΨΑΡΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Λεονάρδου συζ Λεωνίδα Μπαρού

Τοπική Κοινότητα Στενιών
ΒΑΛΒΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του Ιακώβου
ΣΠΕΡΤΟΥ ΠΕΤΡΩΝΙΑ του Θεοδώρου

Τοπική Κοινότητα Συνετίου
ΑΣΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
ΦΥΤΡΟΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Φελλού
ΔΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αγγέλου
ΜΑΜΑΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σταματίου

3 Σχόλια

  1. Ανώνυμος

    Ποιος σου έμαθε ορθογραφία ΘΖ;

  2. Ανώνυμος

    Και παρακαλώ υποστήριξη στους γιατρούς δεν ξέρετε ποτέ θα χρειαστούν. ΘΖ ΝΥ

  3. Ανώνυμος

    ΟΙ ΒΟΥΡΚΟΤΙΑΝΗ ΚΑΙ ΑΡΝΙΟΤΕΣ ΕΙΝΕ ΟΕΓΓΕΦΑΛΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΡΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *