«Οι Κυκλάδες είμαστε μία γροθιά» Δυναμικό «παρών» στον αγώνα κατά της εγκατάστασης βιομηχανικού τύπου ανεμογεννητριών έδωσε η Πάρος, κατά την προγραμματισμένη κινητοποίηση την Κυριακή 16 Φεβρουαρίου, στην οποία συμμετείχαν ο Δήμαρχος Πάρου, ο επικεφαλής της αντιπολίτευσης, ο Έπαρχος Πάρου, οι τοπικοί φορείς και δεκάδες πολίτες κάθε ηλικίας. Βροντερό «όχι» στην εγκατάσταση ανεμογεννητριών – … Συνεχίστε να διαβάζετε το Η Πάρος είναι μία γροθιά.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί