-
Την Κυριακή 31 Ιουλίου 2016, ξενάγηση πραγματοποιήθηκε από τον Νίκο Βασιλόπουλο στα μέλη της Λέσχης Ανάγνωσης Άνδρου και όχι μόνο, στις δίκλιτες εκκλησίες της “Καθολικής Επισκοπής ” που βρισκόταν από το 1204 μέχρι την εποχή της Τουρκοκρατίας στην περιοχή των Λειβαδίων Άνδρου. Η ξενάγηση περιελάμβανε επίσκεψη στην εκκλησία του Σταυρού (Νεκροταφείο Λειβαδίων), των Αγίων Πάντων και της Παναγίας.
Φωτογραφίες:Σωκράτης Μπαζάκης
ν
![xenagisi nikou vasilopoulou stis ekklisies sta livadia androy vanglouk androsfilm (2)](https://www.androsfilm.gr/wp-content/uploads/2016/08/xenagisi-nikou-vasilopoulou-stis-ekklisies-sta-livadia-androy-vanglouk-androsfilm-2.jpg)
Όταν λέμε ξενάγηση. Λιβάδια άνδρου. Λιβάδια Άνδρο Παίρνει μέσα και το κάτω χωριό; Μην δείχνουμε πάντα Τα ωραία θζny
Αχ!!!!!!!!!!!! θζny , στ΄ αλήθεια , γιατί έρχεσαι;
Διότι είμαι Ανδριώτης ό Διότι είμαι Ανδριώτης Όχι σαν εσένα και πολλούς αλπυς που δεν ενδιαφέρεται για το Νηςι Πρέπει να ντρέπεσαι να κάνεις αυτή την παρατήρηση Θζ my