Το Σάββατο 27 Αυγούστου2016 από τις 9:00μμ, στο Ναυτικό Όμιλο Άνδρου η βραδιά με live music & dj, θα είναι αφιερωμένη στη βραζιλιάνικη γεύση και στη κουζίνα θα είναι ο chef της βραζιλιάνικης Πρεσβείας, Ηλίας Σιούφτας μαζί με τον Λεωνίδα Πολέμη & Λεωνίδα Σταματιάδη
Καλεσμένος και ο πρέσβης της Βραζιλίας Edgard A Casciano!
Μέρος των εσόδων θα δοθούν στον Φιλανθρωπικό Σύλλογο Αποικίων
Τηλέφωνο κρατήσεων 22820 22460
Ποιά είναι η τιμή του εισιτηρίου για τη Βραζιλιάνικη Βραδιά?
Θεανώ Μουστάκα