.
![](https://www.androsfilm.gr/wp-content/uploads/2022/01/GYMNASIO-GAVRIOY-BAPSIMO-ME-ISOMAT-GR-COLORS-ANDROSFILM.GR-1.jpg)
Σας ενημερώνουμε ότι με πρωτοβουλία του συλλόγου μας στην περίοδο των Χριστουγεννιάτικων διακοπών πραγματοποιήθηκε βάψιμο όλων των αιθουσών διδασκαλίας του σχολείου μας.
Ο σύλλογος μας ευχαριστεί θερμά την εταιρεία Isomat Greece η οποία στα πλαίσια της εταιρικής κοινωνικής ευθύνης και της προσφοράς της στο κοινωνικό σύνολο, ανταποκρίθηκε άμεσα στο αίτημα μας για χορηγία χρωμάτων που αφορούν σε σχολικούς χώρους.![](https://www.androsfilm.gr/wp-content/uploads/2022/01/GYMNASIO-GAVRIOY-BAPSIMO-ME-ISOMAT-GR-COLORS-ANDROSFILM.GR-2.jpg)
![](https://www.androsfilm.gr/wp-content/uploads/2022/01/GYMNASIO-GAVRIOY-BAPSIMO-ME-ISOMAT-GR-COLORS-ANDROSFILM.GR-2.jpg)
Τα χρώματα εφαρμόστηκαν από επαγγελματία ελαιοχρωματιστή έτσι ώστε να αξιοποιηθούν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο για να πετύχουμε ένα άρτιο αισθητικά και πρακτικά αποτέλεσμα.
Δ.Σ. ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Τ.Λ. ΓΑΥΡΙΟΥ
![](https://www.androsfilm.gr/wp-content/uploads/2022/01/ISOMAT-GR-ANDROSFILM.GR_.jpg)