![](https://www.androsfilm.gr/wp-content/uploads/2023/11/mpatsi-28-11-2023-andros-film.gr_.jpg)
Η ανακοίνωση της Προέδρου της Κοινότητας Μπατσίου:
“Παρακαλώ την προσοχή σας στο κάτω μέρος της γέφυρας του Μπατσίου ,καθώς και παραπλεύρως του δρόμου στο ξενοδοχείο Χρυσή Ακτή. Απαγορεύεται η διέλευση πεζών και οχημάτων καθώς οι ισχυροί νοτιάδες μπαζωσαν με άμμο το τεχνικό (χαντάκι) στην άμμο και δεν φεύγουν τα νερά . Περιμένουμε μηχάνημα από τον Δήμο για να αποκατασταθεί το πρόβλημα.”
Η πρόεδρος Δ.Κ Μπατσίου
Άννα Βολίκα